Ferhat ile Aslı, tüm aileye karşı! - Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm

KanalD · 1,461,675 views
Siyah Beyaz Aşk 18. Bölümde Ferhat, eve gelir ve bilmediği gerçekler karşısında çılgına döner.

Ferhat ile Aslı, yaşadıkları eve geri dönerler. Abidin ile Gülsüm'ün evliliğine rızası olmamasına rağmen gerçekleşmesi Ferhat'ı adeta deliye döndürür. Silahını tüm ailenin önünde çıkarır ve Abidin'in kafasına doğrultur. Herkesin gerilmesine sebep olan bu hadiseden sonra İdil'in bebeğini kaybettiğini de öğrenir. Dahası bunun sorumlusu Yeter'dir ve o da Bolu'ya gönderilmiştir. Namık Emirhan'ı karşısına alan Ferhat, kendi ailesinin her şeyin suçlusu olarak görülmesinden rahatsızdır. Üstelik bunları Ferhat'a yaptıranın Aslı olduğu düşünülür.

Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm Özeti

Aslı ile Özgür'ün kaçırılması, Ferhat ile Yiğit'in iş birliği yapmasına neden oluyor!

Aslı ve Ferhat herkesten uzak aşklarını özgürce yaşarken tek engelleri Namık değildir. Cem de Aslı’nın Ferhat’tan uzak durmasını ister. Aslı ailem dediği abisini Ferhat için karşısına mı alacak?
Cüneyt, Aslı’yı öldürmeden pes etmeye niyetli değil. Aslı’yı ve Özgür’ü kaçıran Cüneyt kurduğu planla Namık’a yaranmaya çalışırken, Namık bu durumdan nasıl faydalanacak?
Oğlu için gururunu ayaklar altına alıp Namık’ın kapısını çalan Yiğit’in en büyük desteği Ferhat. Omuz omuza, kim olduğunu bilmedikleri düşmanlarının peşinde koşan iki kardeş, Özgür’ü bulduklarında başka kiminle karşılaşacak?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Altan Dönmez

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Erkan Birgören

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan), Macit Koper

Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/togoknet/public_html/system/core/ExceptionHandler.php on line 71